+48 883 111 044 /    info@cloon.pl   /  MAGAZYN PŁYT

Wykorzystanie kamienia w aranżacji niesie za sobą mnóstwo możliwości. Ten naturalny, niepowtarzalny materiał nada wnętrzu elegancji i klasy. Różnorodność odcieni, efektownych faktur oraz nieregularnych rysunków sprawia, że kamień sprawdzi się zarówno dla przestronnych, jak i niewielkich pomieszczeń. Kamień często wykorzystywany jest przy projektowaniu blatów, stołów, schodów, okładzin ściennych czy podłogowych. A co gdyby pójść o krok dalej?

By nadać wnętrzu luksusowej oprawy wprowadziliśmy nową kolekcję frontów kamiennych. Dzięki opatentowanej przez nas technologii CLOON, nasze fronty są nie tylko niezwykle eleganckie, ale także lekkie niczym płyta MDF. TAK – to jest możliwe.

Oferujemy kamienne fronty w kilku odsłonach, dzięki czemu mogą odpowiedzieć na różnorodne gusta. Bez względu na to jaki charakter wnętrza wybierzesz, kamień na meblach zawsze będzie wyglądał stylowo – wszystko zależy od tego, w jaki sposób zaakcentujesz jego obecność przy projektowaniu mebli.

Myślisz o zakupie wyspy kuchennej? Fronty z kamienia prezentują się w tym przypadku szczególnie efektownie. Dzięki nim możemy stworzyć jednolitą bryłę, która nada kuchni indywidualnego charakteru. Komoda w salonie, szafka łazienkowa z frontami marmurowymi, szuflady wyłożone kamieniem, a może barek do eleganckiego biura? Kamień naturalny daje nam wiele możliwości produkcyjnych. Jedyne co nas ogranicza to… własna wyobraźnia 😉

Aby dowiedzieć się więcej na temat frontów z kamienia naturalnego skontaktuj się z nami.