+48 883 111 044 /    info@cloon.pl   /  MAGAZYN PŁYT

Elegancka, doskonale przemyślana i precyzyjnie wykończona wyspa kuchenna to niebywała ozdoba funkcjonalnego i stylowego domu.

Neutralny charakter mebli kuchennych, które wtapiały się we wnętrze, ustąpił pola wyrazistemu i finezyjnemu stylowi. W taki właśnie sposób została zaprojektowana monolityczna wyspa firmy ZAJC, z którą mamy przyjemność współpracować.
Zaskakujący różnorodnością rysunek kamienia dodaje kuchni szczególnej klasy. Dbałość o detale, precyzyjne wykończenie krawędzi i dobór najwyższej jakości materiałów zachwyciły nie jednego klienta.

 
  

Praca przy tej niezwykłej wyspie zainspirowała nas do opracowania nowej linii frontów z kamienia – dla najbardziej wymagających klientów. Nasze fronty dzięki opatentowanej technologii Cloon, pozwalają cieszyć oko naturalnym pięknem kamienia, a jednocześnie są lekkie niczym płyta MDF.
Naszym klientom możemy zaproponować mnogość kolorów i struktur  nie tylko wśród kamieni naturalnych. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach sprawdzonych producentów – konglomeratach i spiekach kwarcowych, które dzięki nowoczesnym technologiom coraz wierniej imitują naturę i są wyjątkowo wytrzymałe.

Zapraszamy do naszego Salonu Cloon w Koninie aby obejrzeć z bliska tę niezwykłą wyspę i zobaczyć nasze możliwości technologiczne.

Projekt mebli: Zajc
Wykonanie elementów z kamienia: Cloon Sp. z o.o.